ART / Etchings etc / Linocut 8862509
nr 886 2509
Ã…ke Holm
(1900-1980), Sverige
9 pcs. Ã…ke Holm (1900-1980), numrerade och signerade, subject: 20x17,
LINOCUT, 9 st. Ã…ke Holm (1900-1980), numrerade och signerade, motivet: 20x17
Ã…ke Holm, born 1900, dead 1980, Swedish ceramist.
800
SEK 600
Monday April 7 2014
at 19:10:19
4/4 20:35:02
500 kr
7/4 19:05:20